קניית זהב | מכירת זהב | הערכת שווי

אודותינו

גולד טרייד|GOLD TRADE

חברת גולטרייד הינה חברה ותיקה בתעשיית הזהב אשר בנתה ומטפחת קשר אישי חזק עם לקוחותיה לאורך השנים. החברה מנהלת אחוזות גדולות של זהב ופריטים יקרי ערך נוספים המוחזקים בכספות בארץ ובחו"ל.

חברת גולדטרייד מתפתחת ברצף השנים וחברה למיזם בשם CollecTodo, המנוהל על ידי ענת כץ הררי מזכרון יעקב. ענת חיה את התחום מתוך מסע אישי אל עולם האספנות שהחל בילדות, בהשראת הורים שהפכו את האיסוף לדרך חיים. היא מלאת תשוקה למציאת פריטים נדירים ולא ידועים עבור אספנים, מה שהוביל ביו היתר להקמת בית מכירות פומביות בשם CollecTodo. במסגרת פעילותה, ענת מנהלת עיזבונות, מתווכת ברגישות ירושות גדולות של זהב אל מול עורכי הדין הממונים והמשפחה, בנוסף עוסקת בקנייה ומכירה ישירה של פריטים יקרי ערך כמו מטבעות, מדליות ותכשיטים באמצעות מכירות פומביות מקוונות בישראל ובפלטפורמות שונות ברחבי העולם.

למה למכור זהב דרכינו?

החברה פעילה ומנוהלת על בסיס יחס אישי עם הלקוחות, אמון שנבנה ברצף השנים ומאפיין את חברתנו בלקוחות שחוזרים ומפקידים בידינו ניהול מלא של עיזבונות גדולים.
לצד מכירות פומביות אונליין בישראל ובעולם. אני מגיעה לביתם של אנשים שמפנים את בית הוריהם או מעתיקים מגורים בעצמם ומוצאת עבורם פריטים שלא היו מודעים לערכם , אותם אני מוכרת עבורם במכירה פומבית או במכירה ישירה.מאז הקמת המיזם, בית המכירות התפתח וצבר ניסיון רב,
אנו מעניקים ללקוחותינו שירות הערכה ללא תשלום וללא מחויבות. טיפול בירושות לצורך הערכה ראשונית והובלה בכל השלבים עד למימוש המתגמל ביותר של פריטי העזבון.

איך אנחנו קונים ומוכרים זהב?

צוות המומחים שלנו מחויב לספק ללקוחותינו את השירות הטוב ביותר, החל מההערכה הראשונית של הזהב ועד לתשלום הסופי והשלמת העסקה לשביעות רצון הלקוח.

אנו מבינים ומודעים לכך שמכירת המתכות היקרות שלך יכולה להיות החלטה אישית ורגשית, וזו הסיבה שאנו נותנים עדיפות לשיקול דעת, פרטיות ורגישות בכל עסקינו. המטרה שלנו היא להבטיח שהלקוחות שלנו ירגישו בנוח ובטוח לאורך כל התהליך. אנו גאים בשביעות רצון הלקוחות שלנו, בנינו מוניטין של מקור מהימן ואמין למכירת זהב, תכשיטים ומטבעות. לקוחותינו הביעו שביעות רצון רבה מהשירות שלנו וחוזרים אלינו לעסקאות עתידיות. אם אתם שוקלים למכור את הזהב או מתכות יקרות אחרות, אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר ולחוות את המחויבות שלנו לשירות ולמחיר הטובים ביותר בשוק.

פנו אלינו עוד היום

אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום, בטלפון או דרך טופס צור קשר באתר האינטרנט ואנחנו נשמח לקבוע איתכם מועד לפגישה, לצורך רכישה או מכירה של תכשיטים או זהב.